Płatność

Sposoby płatności

Za zakupy w sklepie internetowym matrixagdrtv.pl możesz zapłacić :

Gotówką – Płatność przy odbiorze osobistym Towaru w siedzibie Sprzedawcy w dniu odbioru. Po złożeniu przez Ciebie zamówienia, od razu rozpoczynamy jego przygotowanie.

Gdy Towar będzie gotowy do odbioru w sklepie, zostaniesz o tym poinformowany. Odbierając towar w jednym z naszych punktów, nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wysyłką.

 

DotPay – Płatność za pośrednictwem serwisu DotPay to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności elektronicznych. System umożliwia dokonanie płatności przelewem lub kartą kredytową. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do serwisu DotPay - tam z widocznej listy wybierasz swój bank, logujesz się na konto i potwierdzasz dokonanie przelewu. Płatność wykonana w ten sposób dociera do nas w kilka minut, dzięki czemu możemy natychmiast przystąpić do realizacji Twojego zamówienia Płatność obsługuje DotPay , online/elektroniczna poprzez banki, których spis jest widoczny podczas wyboru metody płatności w trakcie składania zamówienia.Przy płatności w tym kanałem doliczona jest prowizja 1%.

 • dotpay płatności

Płatność przelewem tradycyjnym.

przedpłata na konto bankowe, przed wysyłką Towaru, w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy. Jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Przelew można wykonać przez Internet korzystając z bankowości elektronicznej lub tradycyjnie – na poczcie lub w banku. Numer konta, na które należy przelać kwotę podany jest w procesie składania zamówienia. Na Twój przelew czekamy 7 dni, liczonych od dnia zawarcia umowy. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia

 •          Znalezione obrazy dla zapytania przelew bankowyZnalezione obrazy dla zapytania millenium bank logo      

  Numer konta do wpłat: 72 1160 2202 0000 0002 3561 3478

  Nasz bank: Millenium Bank

Płatność kartą.

Przy płatności w tym kanałem doliczona jest prowizja 1%.

Akceptowane karty:

 1. Visa
 2. MasterCard

Płatność Ratalna. Raty eraty santander consumer bank s.a  Minimalna wartość zamówienia musi wynosić 300 zł.Oprocentowanie wynosi 1% w skali miesiąca.

 •        

Płatność Ratalna. Raty BGŻ BNP PARIBAS   Minimalna wartość zamówienia musi wynosić 150 zł.Oprocentowanie wynosi 1% w skali miesiąca.

 •           Znalezione obrazy dla zapytania BGŻ BNP PARIBAS

              Płatnośc w punkcie odbioru towaru

 •  
 • ul. Sokołowska 50, 05-806 Pęcice Małe  " Magazyn Altmaster " sklep matrixagdrtv.pl
 • Płatności : gotówką przy odbiorze ( Zawsze Gratis )
   

 

 

 

Kontakt

MatrixAGDRTV

Biuro Handlowe
Marpa Spółka z o.o. / matrixagdrtv.pl
Magazyn Altmaster
ul. Sokołowska 50
05-806 Pęcice Małe
 

 
REGON: 145972759
NIP: 5213626364

Newsletter